Kariera

Obchodní zástupce

Obchodní zástupce v JEES s.r.o. - Brno a jižní Morava.

Máte obchodního ducha a je pro Vás důležité budovat s klienty dlouhodobé vztahy? Chcete uplatnit své schopnosti a zkušenosti obchodního zástupce, jednat se širokým a stabilním portfoliem zákazníků? Dejte nám o sobě vědět!
Vaším úkolem bude:
• Zodpovědnost za prezentaci, prodej produktů JEES s.r.o. značky Power Air (osvěžovače vzduchu) ve všech prodejních kanálech v daném regionu
• Zajišťovat požadovanou distribuci výrobků ve svěřených prodejních kanálech (specializované prodejny, nezávislý trh, COOP…)
• Provádět promoční akce a další aktivity ve spolupráci s Key Account Managery
• Zajišťovat prezentaci nových výrobků a jejich distribuci u zákazníků
• Kontrolovat listing, implementovat a kontrolovat plánogramy na jednotlivých sítích
• Zvyšovat objem prodeje stávajícím a novým obchodním partnerům
• Sledovat aktivity konkurence a předávat o nich informace, pravidelný reporting
• Zodpovědnost za region Brno a jižní Morava
Váš profil:
• Středoškolské vzdělání
• Min. 1 rok zkušenosti na pozici obchodního zástupce a znalost regionu
• Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, prezentační dovednosti
• Předpoklady pro osvojení si pravidel úspěšného obchodního jednání
• Samostatnost v rozhodování
• Schopnost týmové spolupráce
• Časová flexibilita
• Uživatelská znalost MS Office
• Bydliště v daném regionu

Co Vám můžeme nabídnout:
Příjemný pracovní kolektiv kladoucí důraz na dlouhodobou spokojenost zaměstnanců
Vztahy založené na vzájemné spolupráci a otevřené komunikaci
Motivující finanční ohodnocení skládající se z pevné a z pohyblivé části vázané na prodejní cíle
Firemní automobil i pro soukromé účely
Služební telefon a tablet
Týden dovolené navíc
Příspěvek na stravování

Informace o pozici
Místo pracoviště
242, 602 00 Jižní Morava, Česká republika
Typ pracovního vztahu
Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Pracovní smlouva
Délka pracovního poměru
Na dobu určitou
Benefity
Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, tablet, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, školení, individuální rozvržení pracovní doby
Požadované vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky
Čeština (výborná)

Zadavatel
JEES s.r.o.

Kontakt pro zasílání životopisů s fotografii
JEES s.r.o.
Milan Řehák
milan.rehak(@)jees.cz
778 091 299